O našem truhlářství

Najdete nás v Jesenici u Sedlčan. Na trhu působíme již od roku 1998. Přístup rodinné firmy je zárukou vždy kvalitně odvedené práce. Přijďte se přesvědčit osobně do našich prostor.

O našem truhlářství

Naše firma Truhlářství Švagr,s.r.o. vznikla jako logické pokračování privátní firmy Truhlářství Švagr v roce 1998. Po rozšíření výrobních prostor má 1000 m čtverečních výrobních a skladových ploch a 400 m2 výstavní a kancelářské plochy. Najdete nás v Jesenici u Sedlčan.

Firma se specializuje na výrobu obvodových prvků staveb – oken, eurooken, dveří domovních i vnitřních a okenic. Dodáváme i zimní zahrady a speciální zahradní nábytek. Vše samozřejmě s vlastními pracovníky i montujeme.

Firma velikostí nepatří mezi velké, ale svým zákazníkům nabízíme slušnou (atestovanou) kvalitu a osobní přístup ke každému klientovi.


Strojní vybavení

Výroba dřevěných oken (hlavní program) je zajištěn na automatech či poloautomatech, které garantují přesnost a opakovatelnost výroby při stejné kvalitě. Základ tvoří dřevoobráběcí centrum firmy Weinug.


Kontaktní formulář