Truhlářství Švagr » Praktické informace » O našem truhlářství

O našem truhlářství

Najdete nás v Jesenici u Sedlčan. Na trhu působíme již od roku 1998. Přístup rodinné firmy je zárukou vždy kvalitně odvedené práce. Přijďte se přesvědčit osobně do našich prostor.

Naše firma Truhlářství Švagr,s.r.o. vznikla jako logické pokračování privátní firmy Truhlářství Švagr v roce 1998. Po rozšíření výrobních prostor má 1000 m čtverečních výrobních a skladových ploch a 400 m2 výstavní a kancelářské plochy. Najdete nás v Jesenici u Sedlčan.

Firma se specializuje na výrobu obvodových prvků staveb – oken, eurooken, dveří domovních i vnitřních a okenic. Dodáváme i zimní zahrady a speciální zahradní nábytek. Vše samozřejmě s vlastními pracovníky i montujeme.

Firma velikostí nepatří mezi velké, ale svým zákazníkům nabízíme slušnou (atestovanou) kvalitu a osobní přístup ke každému klientovi.

 

Strojní vybavení

Výroba dřevěných oken (hlavní program) je zajištěn na automatech či poloautomatech, které garantují přesnost a opakovatelnost výroby při stejné kvalitě. Základ tvoří dřevoobráběcí centrum firmy Weinug.Kontaktní formulář

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat.